Opencart Somarket Elektronik,Telefon,Hersektör Mağazası
Fiyatı:
120.00 TL
OpenCart mağazaları için geliştirildi
1 Gün Ücretsiz Destek
Dokümantasyon Dahil
 
 
 
Uygun Versiyonlar:  2.1.0.2 , 2.0.1.2
Eklenme Tarihi:   26 Mart 2018
SO ShoppyStore, herhangi bir OpenCart mağazası, özellikle de herhangi bir ağır OpenCart mağazası için tamamen özelleştirilebilir ve her türlü uygun olan duyarlı bir OpenCart temasıdır. Mağazanız herhangi bir cihazda veya ekran çözünürlüğünde iyi görüntülenecektir.

SO ShoppyStore, tüm öğelerin rengini kolayca değiştirmenize izin veren 5 renk varyasyonu ile gelir, size kalabalığın dışında duran benzersiz bir e-ticaret sitesi yapma imkanı verilecektir. Ayrıca, tema 3 farklı ana sayfa düzenini ve çok sayıda son teknoloji özelliğini desteklemektedir: günlük fırsatlar, hızlı görüntüleme, mega menü, istek listesi, ürün karşılaştırması, RTL dili, kutulu düzen…

Bu göz alıcı şablonu inceleyelim ve şimdi gerçek deneyime başlayalım!

Her sayfa farklı yükseklik ve arka plan resmi veya kaydırıcıya sahip kendi özel başlığına sahip olabilir.

SO ShoppyStore 5 Preset Renk Stili ile birlikte gelir: Kırmızı (varsayılan), Mavi, Yeşil, Turuncu ve Pembe. C-Panel kullanarak tüm paramslar için renginizi tamamen değiştirebilirsiniz: body, header, spotlight, footer….

SO ShoppyStore tamamen farklı ve farklı cihazlar ve ekran düzenleri arasında hoş görünüyor.

Mega Menu'miz sayesinde, kategorileri ve ürünleri açıklama, fiyat, resim, video, efektlerle görüntülemek için sütunlar oluşturabilir, hatta herhangi bir sayfaya link ekleyebilir, promosyon afişleri ile özel html yapabilirsiniz.
OPENCART
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
MENÜLER