Opencart Admin Panelinde Cpanel Filemanager Sistemi Resim Yönetimi
Fiyatı:
00.00 TL
OpenCart mağazaları için geliştirildi
0 Gün Ücretsiz Destek
Dokümantasyon Dahil
 
 
 
Uygun Versiyonlar:  3.0.0.0, 3.0.1.1, 3.0.1.2, 3.0.2.0, 3.0.3.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2
Eklenme Tarihi:   26 Haziran 2020
Media Manager modülü, OpenCart'ta medya yönetimi için bir modüldür. Bu modül Cpanel filemanager'ın geliştirilmesidir.

Bu modülün yanı sıra, resim ve klasörleri organize etme, arama vb. Gibi medya yönetimi yapmanıza yardımcı olabilecek bir seçenek var.

Sağlanan özellikler:

1. Dosya Medya Yöneticisi
Çekici bir görünüm ile gerçek zamanlı olarak dosya veya klasörleri doğrudan yönetebilirsiniz, böylece bu aktiviteleri gerçekleştirmekte zorluk çekmeyeceksiniz.

2. Toogle List ve Thumb View
Ayrıca, sadece açma / kapatma düğmesini kullanarak dosya ve klasör yakalamayı liste veya başparmak görünümü şeklinde değiştirebilirsiniz. Bu, bilgisayarınızda bulunan bir dosya gibi olduğu için sizin için çok kolay.

3. Çöp Kutusu
Medya Yöneticisi ayrıca dosyaları silebildiğimiz ve sildiğimiz şeyin çöp kutusuna gideceği bir Çöp Sistemi özelliği de sağlar. Bir dosyayı veya klasörü yanlışlıkla sildiğinizde, geri yüklenebileceğinden korkmanıza gerek yoktur. Çöp kutusundaki dosyaları veya klasörleri kalıcı olarak silmek istediğinizde kullanılan bir Boş Çöp Kutusu özelliği de vardır.

4. Dosya ve Klasörü Yeniden Adlandırın
Bu özellik Dosya ve Klasörü Gerçek Zamanlı Olarak Yeniden Adlandırmak için kullanılır, sadece dosya veya klasörü tıklatın, ardından yeniden adlandır simgesine basın, ardından hemen değiştirebilirsiniz.

5. Sürükle ve Bırak Sürükle ve Bırak
özelliği, birden fazla dosya veya klasör yüklemek istediğinizde işinizi kolaylaştırabilir. Sadece önceden yüklenmiş dosyalarınızı veya klasörlerinizi sürükleyip bırakın!

6. Görüntüyü Önizle Görüntüyü
Önizle özelliği ile, kullanılacak görüntünün doğru olup olmadığını kontrol etmek istediğinizde işinizi kolaylaştıracaktır.

7. Görsel Arama
Ayrıca, bir görüntü bulmayı daha verimli hale getirmek için Görsel Arama özelliği de sağlanır.
OPENCART
KURUMSAL
DESTEK SİSTEMİ
MENÜLER